ପୁଅ ‘ ଯୌତୁକ ଫ୍ରି ‘ ବିବାହ ପାଇଁ ମା ସାମ୍ନାରେ କରିଲା ଆବେଦନ, ତାପରେ ମା ଗଜବ ପ୍ରକାରେ କରିଲେ ବେଇଜ୍ଜତି , ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ପ୍ରାୟ ସବୁବେଳେ ଅନେକ ମଜାଦାର ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ହିଁ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ହୋଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ପୁଅର ବିବାହ ରେ ମା କିଛି ଏପରି କହିଥାଏ ।

ଯଦି ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦୁନିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ ରହନ୍ତି ତେବେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ମଜାଦାର ଭିଡ଼ିଓ ପ୍ରାୟ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ ଦେଖି ଆମେ ଅନେକଥର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉ ଏବଂ କେବେ ଖୁବ ହସିବାରେ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଥାଉ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନରେ ଏକ ଏପରି ମଜାଦାର ଭିଡ଼ିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜର ହସ କୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ପୁଅ ନିଜ ମା ଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥାଏ ଏବଂ କହିଥାଏ ଯେ , ‘ ମା , ମୁଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ଯେ ଯାହା ସହ ବି ମୋର ବିବାହ ହେବ , ଆମେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଯୌତୁକ ନେବା ନାହିଁ । ‘ ଏହି କଥାକୁ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ମା ତୁରନ୍ତ ତାର ବେଇଜ୍ଜତି କରି କହନ୍ତି , ‘ ପୁଅ ଯୌତୁକ ତ ଦୂରର କଥା , କେହି ନିଜ ଝିଅ ତୋତେ ଦିଅନ୍ତୁ , ସେଇଟା ବଡ଼ କଥା । ‘ ଯାହା ଶୁଣିବା ପରେ ପୁଅର ମୁଁହ ଶୁଖିଯାଏ ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prateek Bhardwaj (@prateekbhardwaj09)

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଏହି କାରଣରୁ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ , ‘ ଆପଣଙ୍କ ମା ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଗଲି । କୋମିକ ଟାଇମିଙ୍ଗ ଶାନଦାର ଅଟେ । କେଉଁ ସମୟରେ ବେଇଜ୍ଜତି କରିଛନ୍ତି । ‘ ଦ୍ୱିତୀୟ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି , ‘ ମା ଙ୍କୁ ବଲିଉଡ କୁ ଯିବା ଆବଶ୍ୟକ , ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ । ‘ ତୃତୀୟ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ , ‘ ମୁଁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଛି , ଉତ୍ତର ଖୁବ ଜବରଦସ୍ତ ହୋଇଛି । ‘ ଅଦ୍ଭୁତ ! । ଏହାବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ଅନେକ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡ଼ିଓ କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରେ preteekbhardwaj09 ନାମକ ୟୁଜର ମଇ ୭ ରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ୟୁଜର ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଛି । ଯାହାର ଅନୁମାନ ଆପଣ ଏହି କଥାରୁ ଲଗାଇ ପାରିବେ ଯେ ଖବର ଲେଖା ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭିଉଜ ଏବଂ ୪୫ ହଜାର ରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳି ସାରିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *