କାର ପାର୍କ କରିବା ପାଇଁ ଜଣେ ମହିଳା ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ନିଜର ହସ ରୋକି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡ଼ିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା କାର ପାର୍କ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛି। ସେ ଠିକ ଭାବେ ନିଜର କାରକୁ ପାର୍କ କରିପାରୁ ନଥିଲା। ସେ ସେହି କାମରେ ଅନେକ ସମୟ ଲାଗି ରହିଥିଲା।

କାର ଡ୍ରାଇଭର ମାନେ ଚିନ୍ତିତ:-

କାର ଡ୍ରାଇଭରମାନେ ତାର ପାର୍କିଂକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ। ରାସ୍ତାରେ ଯାନବାହନ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ପାର୍କିଂ ସମସ୍ୟା ବଡ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ପ୍ରକୃତ କଥା ହେଉଛି ଏକ କାର ଚଳାଇବା ସହଜ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ପାର୍କ କରିବା ଟିକେ କଠିନ ଅଟେ। ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଶିଖନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପାର୍କିଂରେ ସେମାନେ ନାନୀଙ୍କୁ ମିସ କରନ୍ତି। ଏକ ଝିଅ ସହିତ ସେହିଭଳି ଘ-ଟ-ଣା ଘଟିଛି। ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କୁ ହସିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛି।

ଝିଅଟି ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲା:-

https://twitter.com/cheembeam/status/1381669042772193283?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1381669042772193283%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tv9hindi.com%2Ftrending%2Fviral-video-of-woman-struggling-to-park-her-car-funny-video-trending-on-social-media-616416.html

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା କାର ପାର୍କ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବାସ୍ତବରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ କାରକୁ ଦୁଇଟି କାର ମଧ୍ୟରେ ପାର୍କ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ। କାରକୁ ପାର୍କ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଲା। ସେ ନିଜ କାରକୁ ସଠିକ ପାର୍କିଂ କରିବାରେ ସ-କ୍ଷ-ମ ହୋଇନଥିଲେ। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କାର ଭିତରେ ଥିବା ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ଥର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ଏପରିକି ମହିଳା ଜଣକ କାରକୁ ସଠିକ୍ ପାର୍କିଂ କରିବା ପାଇଁ ଠିକ କ୍ରମେ କାରର ଆକାର ମାପ କରୁଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଦେଖି ସେଠାରେ ଆଉ ଜଣେ ମହିଳା ଆସି ସେହି ଝିଅକୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ। କାରକୁ ସଠିକ ପାର୍କିଂ କରିବା ପରେ ଝିଅଟି ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ।

ମହିଳା ଜଣକ କଲେ ମାର୍ଗ ଦର୍ଶକ:-

କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା ତାକୁ ଦେଖି, ତୁମେ ତୁମର ହସକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ। ମାର୍ଗଦର୍ଶକ ମହିଳା କାରରେ ବସି ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ହସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ହସୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛି। ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ କେବଳ ପରସ୍ପରକୁ ବାଣ୍ଟୁ ନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ଏହା ଉପରେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *