ଭୈୟା ସ୍ମାଇଲ ! ସ୍କୁବା ଡାଇଭର ସହିତ ସୁନ୍ଦର ଶୈଳୀରେ ସେଲଫି ନେଇଥିଲା ଏକ ମାଛ, ସ୍ମାଇଲ ଜିତିଥିଲା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁନିଆରେ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜାରି ରହିଛି । ଯେଉଁଗୁଡିକ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ । କିଛି ଭିଡିଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହୋଇଥିବା ବେଳେ, କିଛି ଭିଡିଓ ଅଛି ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ହୃଦୟ ଖୁସି ହୋଇଯାଏ । ନିକଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯାହାକି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହା କେବଳ ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ ହୋଇଥାଏ ।

କଳାକାର ତଥା ସ୍କୁବା ଡାଇଭର ଜୁଲସ୍ କେସି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ମୁଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ଅଟେ । ଭିଡିଓକୁ ବ୍ୟବହାର କାରୀମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଭିଡିଓ ଅନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jules Casey (@onebreathdiver)

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜୁଲସ୍ କେସି ତାଙ୍କ କ୍ୟାମେରା ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ଏକ ମାଛ ପଛରୁ ଆସି ସ୍କୁବା ଡାଇଭର ସହିତ ସ୍ମାଇଲ କରି ସେଲଫି ନେଇଥାଏ । ଭିଡିଓ ଦେଖି ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେପରି ମାଛ ସେଲଫି ନେବାରେ ଦକ୍ଷ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଭିଡିଓରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ମୁଁ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରେ । ତେବେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ହେଉଛି ଏ ବର୍ଷର ମୁଁ ଦେଖିଥିବା ସର୍ବୋତ୍ତମ ଜିନିଷ, ଅଦ୍ଭୁତ ! ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନ୍ୟ କେତେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *