ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ରହିଛି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପ୍ରଥମ କାର, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ନିଜର ଦ୍ରୁତ ବ୍ୟାଟିଂ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛନ୍ତି। ବିରାଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ହେଉଛନ୍ତି ଅନେକ ବଡ ବ୍ରାଣ୍ଡର ପୋଷ୍ଟର ବୟ । ଯୁବ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ନିଜର ଆଦର୍ଶ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି।

ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ପାଇଁ ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। କୋହଲି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାରକୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଡି ଇଣ୍ଡିଆର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଅଟନ୍ତି। ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଏକ କାର ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଏ। ବାସ୍ତବରେ କୋହଲିର ଏକ ପୁରୁଣା କାର ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଟକି ରହିଛି। ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଥିବା ସେହି କାରରେ ଧୂଳି ଓ ମଇଳା ଜମା ହେଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏକ ଅପରାଧ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ କାର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପାର୍କିଂ ହୋଇଛି, ସେପରି କିଛି ନାହିଁ।

ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ଅଡି ଇଣ୍ଡିଆ ନୂତନ R8 ଲଞ୍ଚ କଲା, କୋହଲି କାରର ପୁରୁଣା ମଡେଲ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏହା ଥିଲା ୨୦୧୨ ଅଡି R8 ମଡେଲ୍। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି କାରଟି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଅଡି କାର ଥିଲା।

୨୦୧୬ରେ, ସେ ନିଜର ଅଡି କାରକୁ ଦଲାଲ ମାଧ୍ୟମରେ ସାଗର ଠାକୁର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିଥିଲେ। ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସାଗର ପରେ ଏକ ସ୍କାମ ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ କାର ପୋଲିସ ଜବତ କରିଥିଲା। ସାଗର ଠାକୁର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବା ପାଇଁ ବିରାଟଙ୍କଠାରୁ ଏହି କାର କିଣିଥିଲେ।

Google

ସାଗର ଯେଉଁଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିଲା, ତାହା ଏକ କଲ ସେଣ୍ଟର ସ୍କାମ ଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଅଡି R8 ଜବତ କରିଛି। ତେବେ ବିରାଟ ତାଙ୍କର କାଗଜପତ୍ର ଶେଷ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ କ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଲା ନାହିଁ। ସାଗର ଏହି କାରକୁ ପ୍ରାୟ ୨.୫ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିଥିଲେ। କାର କିଣିବାର ଦୁଇ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *