କଣ ତାହେଲେ ଦୁନିଆକୁ ଆସିଯାଇଛି କୁନି କୋହେଲି ! ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ବିରାଟ ଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ଏହି ବର୍ଷ ଦୁବାଇ ରେ ହେଉଛି। ଏହି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଏହି ସିରିଜ ର ଉତ୍ସାହ ସେମିତି ଅଛି ଯେମିତି ପ୍ରତିବର୍ଷ ହୋଇଥାଏ। କୋରୋନା କାରଣରୁ ପ୍ରଥମେ ଏହି ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲ ରେ ଗ୍ରହଣ ର ବାଦଲ ମାଡିଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପୁଣି ଏହାର ଆୟୋଜନ ଦୁବାଇ ରେ କରାଗଲା। ପ୍ରତିବର୍ଷ ଭଳି ଲୋକମାନଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟ୍ ର ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଏହି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ଅଛି। ଏହି ଆଇପିଏଲ ବିରାଟ କୋହଲି ଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଅଟେ। ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ନିଜର ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ପିଲାର ଘୋଷଣା କରିଦେଲେ। ଜାନୁଆରୀ ରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଶିଶୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ଭିତରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଙ୍କ ର ଗୋଟେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ସେଥିରେ ବିରାଟ ଙ୍କ କୋଳରେ ଗୋଟେ ଶିଶୁ ନଜର ଆସୁଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଫଟୋ କୁ ଦେଖି କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ କି ବିରାଟ ବାପା ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ବିସ୍ତାର ହୋଇଗଲା। କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛୁ କି ଏହି ଫଟୋ ର ସତ୍ୟତା..

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଫଟୋ କୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ସେଥିରେ ବିରାଟ ଙ୍କ କୋଳରେ ଗୋଟେ ଶିଶୁ ନଜର ଆସୁଛି ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ କୁନି ବିରାଟଙ୍କ ଫଟୋ ବୋଲି କହିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୁହାଯାଉଛି କି ଏହା ସତ ନୁହେଁ

\

ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ନିଜର ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ହେବାର ତାରିଖ ଜାନୁଆରୀ କହିଛନ୍ତି। ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର ଘୋଷଣା କରିବା ସମୟରେ ଦୁଇଜଣ ଲେଖିଥିଲେ କି ଜାନୁଆରୀ ରେ ଦୁଇଜଣ ଦୁଇ ରୁ ତିନି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ମିଳିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା।

\

ତାହା ସହ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଆଫବାହୋ ର ଯୁଗ। ଦମ୍ପତି ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର ଘୋଷଣା କରିବା ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପିଲାର ନାମରେ ମଧ୍ୟ କେତେ ପୃଷ୍ଠା ତିଆରି ହୋଇଗଲା। ସେଥିରେ ଦମ୍ପତି ଙ୍କ ର କେତେ ଏଡିଟିଂ ଫଟୋ ସେୟାର ହେବାକୁ ଲାଗିଲା।

\

ଲୋକମାନେ ଅନୁଷ୍କା ଓ ବିରାଟ ଙ୍କର ସାଥି ରେ ଥିବା ଫଟୋ କୁ ଛଡ଼ାଇ ନେଇ ତାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କଲେ। ସେଥିରେ କେହି ଅନୁଷ୍କା ଙ୍କ ଶିଶୁ ବମ୍ପ ଦେଖାଇଲେ ତ କେଉଁଠି ଅନ୍ୟ କାହାର ମୁହଁରେ ଦମ୍ପତି ଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଫଟୋଶପ କରାଯାଇଛି।

\

ଏହି ଏଡିଟିଂ ର ଫଳାଫଳ ହେଉଛି ଏହି ଫଟୋ। ଏଥିରେ ବିରାଟ ଓ ଏହି ପିଲାର ଫଟୋ କୁ ଏଡିଟ୍ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଅସଲି ଫଟୋ ନୁହେଁ, ନା କେବେ ବିରାଟ କୌଣସି ପିଲାକୁ ଏମିତି କୋଳରେ ନେଇ କିଛି ଫଟୋ ଉଠାଇଛନ୍ତି।

\

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ ପୃଷ୍ଠା ରେ ଏମିତି ଆଉ କେତେ ଫଟୋ ଏଡ଼ିଟ୍ କରି ସେୟାର କରିଛି। ଏଥିରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କା ଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଫଟୋ ଅସଲି ନୁହେଁ। ଏହା ସବୁ ଏଡିଟିଙ୍ଗ ଅଟେ।

\

ଏବେ ଏହି ଫଟୋ କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ। ଅନୁଷ୍କା କେଉଁ ଶିଶୁ ସହ ଏମିତି ଫଟୋ ଉଠାଇ ନାହାନ୍ତି। ଏହା ପୁରା ଏଡିଟିଙ୍ଗ ଫଟୋ ଅଟେ।

\

ଏଠି ଏହି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଜବରଦସ୍ତ ଏଡିଟିଙ୍ଗ ର ଫଳାଫଳ ଅଟେ। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଏମିତି ଫଟୋ ରେ ସବୁ ଭରପୁର ହୋଇଛି। ତଥାପି ଏହି ଫଟୋ କ୍ୟୁଟ ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରେ ପକାଉଛି।

ଏଡିଟିଙ୍ଗ ର ଏହି ନମୁନା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ହସ ମଧ୍ୟ ହଜିଯିବ। ଏଥିରେ ବିରାଟ ଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ତାଙ୍କ ପିଲାକୁ ବସାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *