ବର୍ଷାରେ ଓଦା ହୋଇ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋନାଲିସା କଲେ ଜବରଦସ୍ତ ନୃତ୍ୟ, ଉଡ଼ିଗଲା ଲୋକଙ୍କ ହୋସ..

ମୋନାଲିସାଙ୍କର ଭୋଜପୁରୀ ଗୀତ “ଦେହିୟା ମେ ଆଗିୟା ଲଗାବାତା ଏ ପାନୀ” ର ଭିଡିଓ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ଗୀତରେ ମୋନାଲିସା ଜବରଦସ୍ତ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି |

ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋନାଲିସାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ତାଙ୍କ ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଇଥାଏ | ଏହା ପଛରେ ବଡ କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଫୋଲୋଇଙ୍ଗ| ମୋନାଲିସା ସବୁବେଳେ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ମୋନାଲିସାଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ବୋଲ୍ଡ ଗୀତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି | ଏହି ଗୀତରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ବର୍ଷାରେ ଓଦା ହୋଇ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି | ମୋନାଲିସା ଏହି ଗୀତରେ ନିଜର ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କର ହୃଦୟ ଜିତି ନେଇଛନ୍ତି |

ମୋନାଲିସା ଭୋଜପୁରୀ ଗୀତ “ଦେହିୟା ମେ ଆଗିୟା ଲଗାବାତା ଏ ପାନୀ”ରେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ବହୁତ ବୋଲ୍ଡ ଲାଗୁଛନ୍ତି | ବର୍ଷାରେ ତାଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ଅବତାର ଗୀତର ସୁନ୍ଦରତା ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି | ଗୀତରେ ମୋନାଲିସା ଏବଂ ଅଭିନେତା ଶୁଭମ ତିୱାରୀଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ରୋମାଣ୍ଟିକ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଉଭୟ ବର୍ଷାରେ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି | ଏହା ପ୍ରଥମ ଅବସର ନୁହେଁ ଯେତେବେଳେ ମୋନାଲିସାଙ୍କର କୌଣସି ଗୀତ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ଗୀତ ଏବଂ ନୃତ୍ୟ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ମୋନାଲିସାଙ୍କର ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି | କମେଣ୍ଟ କରି ଲୋକମାନେ ମୋନାଲିସା ଏବଂ ଶୁଭମ ତିୱାରୀଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ କେମେଷ୍ଟ୍ରିର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ଉଭୟଙ୍କର ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଛନ୍ତି | ଏହି ଗୀତକୁ ଆର୍ୟା ଡିଜିଟାଲର ଅଫିସିଆଲ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି |

“ଦେହିୟା ମେ ଆଗିୟା ଲଗାବାତା ଏ ପାନୀ” ଗୀତକୁ ଫେମସ ସଙ୍ଗୀତକାର ପାମେଲା ଜୈନ ଏବଂ ମଧୁକର ଆନନ୍ଦ ମିଳିତ ଭାବରେ ଗାଇଥିଲେ | ଏହାର ପଦ ବିନୟ ବିହାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୀତରେ ମ୍ୟୁଜିକ ମଧୁକର ଆନନ୍ଦ ଦେଇଥିଲେ |

ଏହି ଗୀତ ଭୋଜପୁରୀ ଫିଲ୍ମ “ସନ୍ୟାସୀ ବଲମା”ର ଅଟେ | ଫିଲ୍ମରେ ଜଲଜ ମିଶ୍ର, ଶୁଭମ ତିୱାରୀ, ଅବଧେଶ ମିଶ୍ର, ମୋନାଲିସା, ମନୋଜ ଟାଇଗର ଏବଂ ପ୍ରିୟା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି | କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ମୋନାଲିସା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଥାନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୩ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଅନୁସାରଣକାରୀ ରହିଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *