ଯେତେବେଳେ ଆୱାର୍ଡ଼ ଶୋରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କିସ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ରଣବୀର-ଆଲିୟା, ଠିକ ସମୟରେ ରୋକି ନେଲେ ଓଠ, ଦେଖନ୍ତୁ Video

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ଆଜିର ସମୟରେ ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡ଼ିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରଣବୀର କପୂର ଏବଂ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛି। ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ କ୍ୟୁଟ କପଲ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ। ରଣବୀର କପୂର ଏବଂ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ବୋଧହୁଏ ସାଥି ହେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଏ।ଗୌରବର କଥା ହେଉଛି କି, ଦୁଇ କଳାକାର ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଗତ ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବାହାଘର ଖବର ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇ ରହିଥାଏ।

ରଣବୀର କପୂର ଏବଂ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଯେକେହିବି ଜାଗ୍ରତ ଅଟନ୍ତି। ଦୁଇଜଣ କେବେବି ନିଜ ପ୍ରେମକୁ କାହା ସାମ୍ନାରେ ଲୁଚାଇ ମଧ୍ୟ ନାହାନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ସାର୍ବଜନୀକସ୍ଥାନ ମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ଥିବାର ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ଥର ଗୋଟିଏ ଆୱାର୍ଡ଼ ଶୋ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ହୋଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ଦେଖାଇଥିଲେ।

ଜଣା ଯାଉଛି କି, ଅଧିକାଂଶ ସ୍ଥାନରେ ରଣବୀର କପୂର ଏବଂ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ସାଥିହୋଇ ନଜର ଆସନ୍ତି। କୈାଣସିପାର୍ଟି, କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କିମ୍ବା ଆୱାର୍ଡ଼ ଶୋରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ସାଥିହୋଇ ଯିବାର ଦେଖା ଯାଇଥାଏ।ଆଲିୟା ରଣବୀରଙ୍କ ସହିତ ନା କେବଳ ଖୁସି ସମୟରେ ବରଂ ଦୁଃଖ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ କାନ୍ଧ ମିଶାଇ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥାନ୍ତି।

ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୦ରେ ଯେତେବେଳେ ବଳିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ବାପା ଋଷି କପୂରଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା, ସେହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ରଣବୀରଙ୍କ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ, ସେଠାରେ ଯେତେବେଳେ କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରଣବୀରଙ୍କ ଦାଦା ରାଜୀବ କପୂରଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରଣବୀରଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ଯାଇଥିଲା।

ଦୁଇ ଜଣ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ସ୍ଵିକାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କେବେବି ଏହି କପଲ ସାତଫେରା ନେଇ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ଏକ ନୂଆ ନାମ ଦେଇପାରନ୍ତି। ପରିଶେଷରେ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସେହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେତେବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଆଓ୍ବାର୍ଡ ଶୋ ସମୟରେ ହିଁ ଭୁଲରେ କିସ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ।

ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିୟାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ କିଛିବର୍ଷ ପୂର୍ବର ଅଟେ, ହେଲେ ଏହା ବହୁତ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉଥରେ ପୁଣି ଏହାର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।ଏହି ଭିଡିଓଟି ଗୋଟିଏ ଆଓ୍ବାର୍ଡ ଶୋ ସମୟର ଅଟେ। ଯେଉଁଥିରେ ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିୟା ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମିଜାଜରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ କି ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିୟା ଭୁଲରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଲିପ କିସ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ହଠାତ ରହି ଯାଉଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଏହି କଥାର ଧ୍ୟାନ ରଖିଛନ୍ତି କି ଦୁଇଜଣ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି କି, ରଣବୀର କପୂର ଏବଂ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ବିଲକୁଲ ପାଖାପାଖି ବସିଛନ୍ତି। ଜୀ ସିନେ ଆୱାର୍ଡ଼ ୨୦୧୯ର ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣିଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଫ୍ୟାନ୍ସ କପଲଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହିତ ହିଁ ଏହା ଉପରେ ଅନେକ ଅଲଗା-ଅଲଗା ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by F I L M Y G Y A N (@filmygyan)

ଆଲିୟା ଆଉ କେଉଁଠାକୁ ଦେଖୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ରଣବୀର ତାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ, ଆଲିୟା ରଣବୀରଙ୍କ ଆଡକୁ ବୁଲିବା ବେଳେ ହିଁ ହଠାତ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଓଠ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଆଲିୟା ସ୍ଥିତିକୁ ସମ୍ଭାଳିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ।ସେହି ସମୟରେ ଆଲିୟା ମୁରୁକି ହସିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଥିଲେ।

ଦୁଇ କଳାକାରଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ ନଜର ପକାଇବା ତ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ରେ ସାଥିହୋଇ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହ ଅପେକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସିନେମାରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ବଳିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବଚ୍ଚନ, ମୌନୀ ରାୟ, ନାଗାର୍ଜୁନ ଏବଂ ଡିମ୍ପଲ କପାଣ୍ଡିୟାଙ୍କ ଭଳି ତାରକା ମଧ୍ୟ ରହିବେ। ବିଶେଷ କଥା ଏହା ହେଉଛି କି, ଏହି ସିନେମା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆଲିୟା ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ପ୍ରଥମ ଥର ଜମିବାକୁ ଯାଉଛି। ବର୍ଷ ୨୦୧୮ରେ ଏହି ସିନେମାର ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା, ସେଠାରେ ବର୍ଷ ୨୦୨୦ରେ ସିନେମା ମୁକ୍ତିଲାଭ ହେବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ କୋରୋନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ଏହାର ମୁକ୍ତିଲାଭ ତାରିଖକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସିନେମାଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବର୍ଷ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହେବାର ପୂରା ଆଶା ରହିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *