ଯେତେବେଳେ ପରଦା ଉପରେ ଏହି ମେଳହୀନ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ, ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତ ଥିଲା ୪୪ବର୍ଷର ଅନ୍ତର

ସିନେମା ଦୁନିଆରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବୟସ ବହୁତ ମାନେ ରଖିଥାଏ। ଆପଣ କେବେ-କେଉଁଠି ଏମିତି ଦେଖିଥିବେ କି, ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ବୟସ ଠାରୁ ବଡ କୈାଣସି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବେ କିମ୍ବା କୌଣସି ସିନେମାରେ ଏମିତି ଯୋଡ଼ି ଜମିଥିବା। ଯେତେବେଳେ କି ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି ହେବାଟା ସାଧାରଣ କଥା ଅଟେ। ଅନେକ ଅଭିନେତା ନିଜ ଠାରୁ ନା କେବଳ୨,୪ କିମ୍ବା ୧୦ବର୍ଷ ବରଂ ୨୦, ୨୮ ଏବଂ ୪୪ବର୍ଷ ଛୋଟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ଏମିତି ହିଁ ବୟସ ମାମଲାର ୫ମେଳହୀନ ଯୋଡିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ..

ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତ ଏବଂ ବିନୋଦ ଖତ୍ରା..

୯୦ଦଶକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିବା ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତ ଏବଂ ବଳିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଥିବା ବିନୋଦ ଖତ୍ରା ସିନେମା ‘ଦୟାବାନ’ରେ ବୋଲ୍ଡ ସୀନ ଦେଇ ଆ-ତ-ଙ୍କ ଖେଳେଇ ଦେଇଥିଲେ। ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବୟସ ମଧ୍ୟରେ ୨୦ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥିଲା। ନିଜଠାରୁ ବୟସରେ ୨୦ବର୍ଷ ବଡ ବିନୋଦଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବୋଲ୍ଡ ସୀନ ଦେବାପରେ ମାଧୁରୀ ଏମିତି ସୀନ ଦେବାକୁ ନେଇ ପରେ ଦୁଃଖ ପ୍ର-କା-ଶ କରିଥିଲେ।

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିନ୍ହା ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନ..

ବଳିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିନ୍ହାଙ୍କ ଝିଅ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିନ୍ହା ନିଜ ସିନେମା କ୍ୟାରିୟରର ଆରମ୍ଭ ବର୍ଷ ୨୦୧୦ରେ ସିନେମା ‘ଦବଙ୍ଗ’ରୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ସିନେମାରେ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସଲମାନ ଏବଂ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ମଧ୍ୟର ବୟସରେ ୨୨ବର୍ଷର ଅନ୍ତର ଥିଲା। ଗୌରବର କଥା ହେଉଛି କି, ସୋନାକ୍ଷୀ ଆଜି ଯେଉଁଠାରେ ୩୩ବର୍ଷର ଅଟନ୍ତି, ତ ସେଠାରେ ସଲମାନଙ୍କ ବୟସ ୫୫ବର୍ଷ ଅଟେ। ଜଣା ଯାଉଛି କି, ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସର ବହୁତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ତ ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲା, ହେଲେ ସିନେମା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସଫଳତା ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା।

ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ଶାହାଋଖ ଖାନ..

ନିଜର ୨୮ବର୍ଷର ସିନେମା କ୍ୟାରିୟର ମଧ୍ୟରେ ଶାହାଋଖ ଖାନ ଅନେକ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଶାହାଋଖ ଖାନ କେବଳ ନିଜ ସମୟର ନୁହେଁ ବରଂ ଆଜିର ସୁନ୍ଦରୀ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଇଶ୍କ ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି। ଘ-ଟ-ଣା ତ ସେତେବେଳେ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ନିଜଠାରୁ ୨୭ବର୍ଷ ଛୋଟ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ସ୍କ୍ରିନ ଶେୟାର କରିଥିଲେ। ଜଣା ଯାଉଛି କି, ଶାହଋଖ ଏବଂ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ସିନେମା ‘ଡିୟର ଜିନ୍ଦଙ୍ଗୀ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଡିୟର ଜିନ୍ଦଙ୍ଗୀ ଶାହଋଖ ଆଲିୟାଙ୍କ ଥେରାପିଷ୍ଟ ଚରିତ୍ରରେ ଥିଲେ। ଜଣା ଯାଉଛି କି, ଶାହଋଖ ଖାନଙ୍କ ବୟସ ଆଜି ଯେଉଁଠାରେ ୫୫ବର୍ଷ ଅଟେ, ତ ସେଠାରେ ଏହି ସମୟରେ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ୨୮ବର୍ଷର ଅଟନ୍ତି।

ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ ଏବଂ ନସୀଋଦ୍ଧୀନ ଶାହ..

ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ ନିଜ ସିନେମାରେ ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅସଲି ଲୋକପ୍ରିୟତା ସିନେମା’ଦ ଡର୍ଟୀ ପିକ୍ଚର’ରୁ ହାସିଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ସିନେମାରେ ବଲିଉଡର ବଳିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ନସୁଋଦ୍ଧୀନ ଶାହଙ୍କ ସହିତ ବୋଲ୍ଡ ସୀନ ଦେଇ ବିଦ୍ୟା ଆ-ତ-ଙ୍କ ଖେଳାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଗୌରବର କଥା ହେଉଛି କି, ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବୟସରେ ୨୮ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିଛି। ବିଦ୍ୟା ଯେଉଁଠାରେ ୪୨ବର୍ଷର ଅଟନ୍ତି, ତ ସେଠାରେ ନାସୀଋଦ୍ଧୀନ ଶାହଙ୍କ ବୟସ ୭୦ବର୍ଷ ଅଟେ। ‘ଦ ଡର୍ଟୀ ପିକ୍ଚର’ ସହିତ ହିଁ ବିଦ୍ୟା ଏବଂ ନାସୀଋଦ୍ଧୀନଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ସିନେମା ‘ବେଗମ ଜାନ’ରେ ମଧ୍ୟ ଜମି ଥିଲା।

ଜିୟା ଖାନ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ..

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ବଳିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜର ୫୧ବର୍ଷର ସିନେମା କ୍ୟାରିୟର ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ରୁ ବଢି ଆଉ ଗୋଟିଏ ସିନେମା ଏବଂ ନିଜ ସମୟର ପ୍ରତ୍ୟେକ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ୭୮ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ବିଗ ବୀ ସିନେମା ଦୁନିଆରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଲଗାତର ସିନେମା କରୁଛନ୍ତି। ବର୍ଷ ୨୦୦୭ରେ ଆସିଥିବା ସିନେମା ‘ନି:ଶବ୍ଦ’ରେ କାମକରି ଅମିତାଭ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ସିନେମାରେ ଅମିତାଭଙ୍କ ଯୋଡି ନିଜଠାରୁ ବୟସରେ ୪୪ବର୍ଷ ଛୋଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ୱର୍ଗୀୟ ଜିୟା ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଜମିଥିଲା। ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟର ରୋମାନ୍ସକୁ ଦେଖି ଯେ କେହିବି ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟର କିସିଙ୍ଗ ସିନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା। ଏଥିପାଇଁ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଅମିତାଭଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ନି-ରାଶ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *