ଯେତେବେଳେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନ୍ୟୁ-ଡ ଭିଡିଓ ହୋଇଥିଲା ଲିକ, ବଦନାମ ହେବା ଡ-ର-ରେ ୪ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରି ପାରିନଥିଲେ

ସମୟ ସହିତ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ବୋ-ଲ୍ଡ ଏବଂ ହ-ଟ ଚରିତ୍ରକୁ ମଧ୍ୟ ଫ୍ରାଙ୍କର ସହିତ ଦାଖଲ କରାଯାଉଛି। ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନେ ଏମିତିରେ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜ ଫଟୋ ଦ୍ଵାରା ନି-ଆଁ ଲଗେଇ ଦେଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଧ୍ୟାନକୁ ଟାଣିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି, ହେଲେ ସିନେମା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଅନେକ ଥର ହୋଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ କୈାଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୋ-ଲ୍ଡ ଏବଂ ହ-ଟ ଫୋଟ ଯୋଗୁଁ ମୁଖ୍ୟ ଖବର ପାଲଟି ଯାଇଥାନ୍ତି। ଏମିତି ହିଁ ବଲିଉଡର ନାମୀଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା ଆପ୍ଟେଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ସାରିଛି।

ରାଧିକା ଆପ୍ଟେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ସିନେମା କ୍ୟାରିୟରରେ ବୋ-ଲ୍ଡ ଫଟୋ ଏବଂ ମାଝୀ ଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୂପରେ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ରାଧିକା ଗତ ପାଖାପାଖି ୧୬ବର୍ଷରୁ ବଲିଉଡରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ସିନେମା ‘ବାଃ ଲାଇଫ ହୋ ତୋ ଏସୀ’ରୁ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ନିଜ ପାଦ ରଖିଥିଲେ। ଏହି ସିନେମା ବର୍ଷ ୨୦୦୫ରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ରାଧିକାଙ୍କ ବୟସ ପାଖାପାଖି ୧୯ବର୍ଷ ଥିଲା। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଧିକା ‘ପାର୍ଚ୍ଡ’,ରକ୍ତ ଚରିତ୍ର, ରକ୍ତ ଚରିତ୍ର 2, ଶୋର ଇନ ଦ ସିଟୀ, ମାଂଝୀ ଦ ମାଉଣ୍ଟମ୍ୟାନ,ବଦଲାପୁର ଏବଂ ହଣ୍ଟର ପରି ସୁନ୍ଦର ସିନେମାର ଅଂଶ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି।

ରାଧିକା ନିଜ ସିନେମା ଏବଂ ହଟ ଛବି ସହିତ ହିଁ ଗୋଟିଏ ଥର ନିଜର ଗୋଟିଏ ନ୍ୟୁ-ଡ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ମୁଖ୍ୟ ଖବର ପାଲଟି ସାରିଛନ୍ତି। ବର୍ଷ୨୦୧୬ ସମୟରେ ସିନେମା ‘ମୈଡଲୀ’ର ଗୋଟିଏ କାହାଣୀ ‘କ୍ଲୀନ ଶେବେନ’ର ଗୋଟିଏ ଦୃଶ୍ୟର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ରାଧିକା ଶାଓ୍ବାର ତଳେ ଗାଧଉଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ଶରୀର କେବଳ ଗୋଟିଏ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଭଳି ଜାଲି ଖୋଳରେ ଢାଙ୍କି ହୋଇ ରହିଥିଲା। ରାଧିକା ବର୍ତ୍ତମାନ ବର୍ଷ୨୦୧୬ର ଏହି ଘଟଣା ଉପରେ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ଗୋଟିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି କି, ଏହି କଥାରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମୁତାବକ, “ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କ୍ଲିନ ଶେବନର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲି ସେତେବେଳେ ମୋର ଗୋଟିଏ ନ୍ୟୁ-ଡ କ୍ଲି-ପ ଲିକ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ମୋତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା। ଦୁଃଖର କଥା ଏହା ଅଟେ କି ମୁଁ ଚାରିଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରି ପାରିନଥିଲି।”

ରାଧିକା ଆଗକୁ କହିଥିଲେ କି, “କେବଳ ମିଡ଼ିଆ ହିଁ ମୋ ବିଷୟରେ ଏମିତି କିଛି ଲେଖୁନଥିଲା ବରଂ ମୋ ଡ୍ରାଇଭର, ଓ୍ବାଚମ୍ୟାନ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟର ଡ୍ରାଇଭର ମୋତେ ସେହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ ଏବଂ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋକୁ ନେଇ ଚିହ୍ନିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ଏହା ଦୋହଲାଇ ଦେବାଭଳି ଘଟଣା ଥିଲା। ମୋ ପାଖରେ କହିବା ପାଇଁ କିଛି ନଥିଲା। ମୋତେ ଲାଗୁନାହିଁ କି ଏମିତି ଘଟଣାରେ କେହିବି ମଣିଷ ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ବ୍ୟତୀତ କିଛି କରି ପାରିବେ। କିଛି ବି କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ହିଁ ନଷ୍ଟ ହେବ।”

ରାଧିକା ଏହି ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ସମୟରେ ଆଗକୁ କହିଥିଲେ କି, “ଏଥିପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସିନେମା ‘ପାର୍ଚ୍ଡ’ ପାଇଁ ପୋଷାକ ଖୋଲିଥିଲି ତ ମୋତେ ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା କି କିଛି ମଧ୍ୟ ଲୁଚେଇବା ପାଇଁ ବାକି ନାହିଁ। ସିନେମାରେ ନ୍ୟୁ-ଡ ସୀନ ଦେବା ମୋ ପାଇଁ ସହଜ ନଥିଲା କାରଣ ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ନିଜେ ନିଜ ଶରୀରର ଫଟୋକୁ ନେଇ ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିଲି। ଏଥିପାଇଁ ସ୍କ୍ରିନ ଉପରେ ନ୍ୟୁ-ଡ ହେବା ଅଳ୍ପ ଭ-ୟ-ଙ୍କର ଥିଲା। ବର୍ତମାନ ମୁଁ ଏମିତି ସୀନ କେଉଁଠାରେ ବି କରି ପାରୁଛି।”

ରାଧିକା ନିଜ ଜୀବନକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଖବର ପାଲଟି ସାରିଛନ୍ତି। ବର୍ଷ ୨୦୧୨ରେ ସେ ବିଦେଶୀ ମ୍ୟୁଜିସିୟାନ ବେନେଡିକ୍ଟ ଟେଲରଙ୍କୁ ବାହା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହାର ସୂଚନା ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ସେ ବର୍ଷ ୨୦୧୩ରେ ଦେଇଥିଲେ। ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଦେଖା ଲଣ୍ଡନରେ ୨୦୧୧ରେ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପୁଣି ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ଡେ-ଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *