ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଯେତେବେଳେ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ପଞ୍ଚ ମା-ରିଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କୁ,ଆଉ ତା ପରେ ..

ପୂର୍ବତନ ଅଲିମ୍ପିକ୍ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟ ନାଇଲ୍ ୱିଲସନ୍ ନିକଟରେ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଏବଂ ବିପ-ଦପୂ-ର୍ଣ୍ଣ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ । ୱିଲସନ୍ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଏଡି ହଲଙ୍କ ସହିତ ଦୋ ଦୋ ହାତ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ । ୱିଲସନ୍ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପାଇଁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି ।

Google

ପୂର୍ବତନ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ତଥା ପୂର୍ବତନ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟ ୱିଲସନଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା 5 ଫୁଟ 3 ଇଞ୍ଚ ଏବଂ ବହୁତ ଫିଟ୍ ଦେଖାଯାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମୁକାବିଲା କୌଣସି ଏମିତି ସେମିତି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ନଥିଲା ବରଂ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି 6 ଫୁଟ 3 ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ହଲ୍ ଙ୍କ ସହ ଥିଲା । ହଲଙ୍କ ଶକ୍ତିକୁ ଏହିପରି ଆକ-ଳନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ୱିଲସନଙ୍କ ଓଜନଠାରୁ 10 ଗୁଣ ଅଧିକ ଓଜନ ଉଠାଇ ଡେ-ଡଲି-ଫ୍ଟ ପରି କଠିନ ବ୍ୟାୟାମ କରିପାରନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ୱିଲସନ ପ୍ରଥମେ ହଲଙ୍କ ପେଟକୁ ମୁକ୍କା ମାରିଥିଲେ, ଯଦିଓ ହଲଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ର-ଭାବ ପଡ଼ିନଥିଲା । ଏହା ପରେ, ହଲ୍ ୱିଲସନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ମତେ ତମ ମୁକ୍କାର ପ୍ର-ଭାବ ପଡ଼ିନଥିଲା କାରଣ ମୋ ଟ୍ରେନିଂରେ ମୋତେ ଏକ ବାର୍ ରେ ଝୁଲିବାକୁ ପଡିଥାଏ ଏବଂ ତା’ପରେ ମୋର ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ମୋ ପେଟକୁ ମୁକ୍କା ମା-ରିଥାନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ, ମୋର ଏହି ଅଂଶ ବହୁତ ଶ-କ୍ତ ହୋଇଛି ।

ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ୱିଲସନ ହଲଙ୍କୁ କିଛି ମୁକ୍କା ମା-ରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଏଥର ମଧ୍ୟ କିଛି ପ୍ର-ଭାବ ପଡ଼ିନଥିଲା । ଏହା ପରେ ହଲଙ୍କ ଟର୍ନ୍ ଆସେ । ଯଦିଓ ୱିଲସନ ନିଜକୁ ର-କ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ର-ତିର-କ୍ଷା ଜ୍ୟାକେଟ୍ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧନ୍ତି । ହଲ୍ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜକୁ ସୁର-କ୍ଷିତ ମ-ଣୁଛନ୍ତି, ଯାହା ଉପରେ ୱିଲସନ ବହୁତ ଦ୍ୱ-ନ୍ଦ୍ୱରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

Google

ହଲ୍ ତା’ପରେ ୱିଲସନଙ୍କ ପେଟରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ପଞ୍ଚ ମା-ରନ୍ତି, ଯାହାଦ୍ଵାରା ସେ ଦୂରରେ ଯାଇ ପଡ଼ନ୍ତି । ୱିଲସନ କୁହନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଉଛି । ହଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗତ 17 ବର୍ଷ ଧରି ଶ-କ୍ତି ପ୍ରଶି-କ୍ଷଣରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ବକ୍ସିଂ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛନ୍ତି, ତେଣୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ସମୟରେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ ବି-ପଜ୍ଜ-ନକ ପଞ୍ଚ କେହି ମା-ରି ପାରିବେ ନାହିଁ । ୱିଲସନ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ତାଙ୍କ ସହ ସହମତ ହୁଅନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *