ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଲେ ଏମିତି କା-ଯ୍ୟ, ପୋ-ଲିସ ଷ୍ଟେ-ସନରେ ପହଞ୍ଚି କହିଲେ- ସାର୍, ଆଉ ସହି ପାରିବି ନାହିଁ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗୋରଖପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଆଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଘ-ଟଣା ଟା ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବି-ରୋଧ-ରେ ମା-ମଲା ରୁ-ଜୁ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟ-ଣା ଉପରେ ସେ ଆଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଆଣିଛନ୍ତି।

ଗୋରଖପୁର ସାହାଜନୱାନର ପୋ-ଲିସ ଷ୍ଟେ-ସନ ଅଞ୍ଚଳର ଗାଁର ଏକ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ଅସ୍ୱା-ଭାବିକ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର ଉପରେ ମା-ମଲା ରୁ-ଜୁ କରିଛନ୍ତି। ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ହୋଇଛି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ସହ ଜ-ବ-ରଦସ୍ତ ସମ୍ପ-ର୍କ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଥିଲେ। ସେହି ଘଟ-ଣା ଆଧା-ରରେ ମା-ମଲା ରୁ-ଜୁ କରି ପୋ-ଲିସ ତ-ଦ-ନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ସାହାଜାନୱାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଗ୍ରାମରେ ମହିଳା ଜଣକ ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକର ଅଭି-ଯୋଗ ଯେ ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ହ-ଇ-ରା-ଣ କରିଆସୁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ଅସ୍ୱା-ଭାବିକ ସମ୍ପ-ର୍କ କରିବାକୁ ମନା କରିଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମା-ଡ ମାରୁ-ଥିଲେ ।

ମହିଳା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମେ ସେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସବୁକିଛି ସୁଧୁରିବ ଯିବ କିନ୍ତୁ କଥା ଟା ଓଲଟା ହୋଇଗଲା । ବୁଧବାର ରାତିରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏପରି ଘୃ-ଣ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଯେ । ଯାହା ଫଳରେ ମହିଳା ଜଣକ ସି-ଧା ପୋ-ଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ମା-ମଲା ରୁ-ଜୁ କରିଥିଲେ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ କହି ରଖିବୁ କି ଗୋରଖପୁରରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଘ-ଟଣା ନୁହେଁ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଗତ ମାସରେ ଗୋରଖପୁରରେ ଏଭଳି ମା-ମଲା ରୁ-ଜୁ ହୋଇଥିଲା। ଶାରୀ-ରିକ ଅ-କ୍ଷମ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାମଗାରିଟା ପୋ-ଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମଧ୍ୟ ମା-ମ-ଲା ରୁ-ଜୁ କରିଛନ୍ତି। ମିଛକଥା କହି ବି-ବାହ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ହୋଇଛି। ଚଉଠି ରାତି-ଦିନ ଶାରୀ-ରିକ ଦୁର୍ବ-ଳତା ବୋଲି ଧରା ପଡିଗଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *