ଶାଶୁଘର ଛାଡ଼ି ପଡ଼ୋଶୀ ଙ୍କ ସହ ପଳାଇଲେ ପତ୍ନୀ , ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାରେ ହିଁ ପ୍ରେମୀ ସହିତ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ , ତାପରେ ହେଲା କିଛି ଏପରି ଘଟଣା

ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ର ସମ୍ପର୍କ ବିଶ୍ୱାସ ର ପାଚେରୀ ଦ୍ୱାରା ଦୃଢ଼ ହୋଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ଉଭୟ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଧୋକା ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ଆଖି ପିଛୁଳାକେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥାଏ । ଆପଣ ମାନେ ତ ଏମିତି ଅନେକ ଖବର ଶୁଣିଥିବେ ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ କୁ ଧୋକା ଦେଇ ପ୍ରେମୀ ସହିତ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଛି । ପ୍ରାୟତଃ ଏପରି ମାମଲାରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଯେତେ ଦୂର ସମ୍ଭବ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଠାରୁ ଦୂରକୁ ଯାଇ ରହିଥାଏ ।

କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପତ୍ନୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ କୁ ଛାଡ଼ି ପଡ଼ୋଶୀ ସହିତ ପଳାଇ ଯାଇଛି ଏବଂ ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଘର ସାମ୍ନାରେ ନିଜ ପ୍ରେମୀ ସହିତ ଲିଭଇନ ରିଲେଶନଶିପ ରେ ରହିବାରେ ଲାଗିଛି । କିନ୍ତୁ ପରେ ଯାହା ହୋଇଥିଲା ତାହା କୌଣସି ବୋଲିଉଡ଼ ସୀନ ଠାରୁ କମ ନଥିଲା ।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ମାମଲା ହରିୟାଣା ର ହିସାର ଜିଲ୍ଲାର ଅଗ୍ରୋହା ର ଏକ ଗାଁ ର ଅଟେ । ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିବାହ ଜିଲ୍ଲା ଫତେହାବାଦ ର ଏକ ଗାଁ ରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କର ତିନି ବର୍ଷର ଏକ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟ ତିନି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ପଡ଼ୋଶୀ ରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ତାପରେ ଚାରି ଦିନ ପରେ ଫେରି ଆସିଥିଲା ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରେମୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାରେ ହିଁ ଲିଭଇନ ରେ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ପୁଣି ଗୋଟିଏ ଦିନ ପତ୍ନୀ ର ପ୍ରେମୀ ର ମା ତାଙ୍କର ତିନି ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ରାଗରେ ନେଇ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଲେ । ସେଠାରେ ଦୁଇ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହେଲା । ଏହାପରେ ମାମଲା ଆହୁରି ବିଗିଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ର ପ୍ରେମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ର ଅନ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ଅସ୍ତ୍ର ନେଇ ପୀଡ଼ିତ ସ୍ୱାମୀ ର ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଝଗଡ଼ା ରେ ଦୁଇ ପକ୍ଷର ୮ ଜଣ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ସେଥିରେ ପୀଡ଼ିତ ସ୍ୱାମୀ , ତାଙ୍କ ଭାଇ , ବାପା , ବଡ଼ବାପା ଏବଂ ତିନି ବର୍ଷୀୟ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛି । ପୁଣି ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଗ୍ରୋହ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷର ଆରୋପ ଏହା ଯେ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ତାଙ୍କ ସହିତ ଗା-ଳି ଗୁ-ଳ-ଜ କରୁଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ବି-ରୋ-ଧ କରାଗଲା ସେତେବେଳେ ସେ ୩୦ – ୩୫ ଜଣ ଲୋକ ନେଇ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ପଶି ଆସିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେହି ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଆକ୍ର-ମଣ କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ପକ୍ଷର ଅଭି-ଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋ-ଲି-ସ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପ୍ରେମୀ ଉଭୟଙ୍କୁ ମିଶାଇ ପ୍ରାୟ ୪୦ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁ-ଜ୍ଜୁ କରିଛି ।

ଏବେ ଏହି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲା ଇଲାକା ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇ ରହିଛି । ଲୋକେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କଥା କହୁଛନ୍ତି । କାହାକୁ ବି ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନାହିଁ ଯେ ସ୍ତ୍ରୀ ଘରୁ ପଳାଇ ଯିବା ପରେ ନିଜ ପ୍ରେମୀ ସହିତ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାରେ ରହୁଛି । ଏହି ମାମଲା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁବ ଅଦ୍ଭୁତ ଲାଗୁଛି । କାହାର ବି ଆଶା ନଥିଲା ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ଏପରି କିଛି କରିବେ ବୋଲି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *