ମହିଳା ଜଣକ କାର୍ପେଟ କାଢୁଥିଲେ, ତା’ପରେ ଗୁପ୍ତଚର ଦ୍ୱାର ଦେଖି ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ, କୋଠରୀରେ ମିଳିଲା ଏମିତି କିଛି

ଆମେରିକୀୟ ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ନୂତନ ଘର ନେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ ଦେଖାଯାଇଥିଲା, ଯାହାର ସେ ଆଶା ରଖିନଥିଲେ। ଏକ ବର୍ଷ ସେଠାରେ ରହିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଚଟାଣ ତଳେ ଏକ ଗୁପ୍ତ କୋଠରୀ ପାଇଲେ।

ଭାଇ-ରାଲ ହଉଛି ଭିଡିଓ:-

ଆମେରିକୀୟ ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ନୂତନ ଘର ନେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଆଶା କରାଯାଇ ନଥିବା ଏକ ସ୍ଥାନବପାଇଥିଲେ। ଏକ ବର୍ଷ ରହିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଚଟାଣ ତଳେ ଏକ ଗୁପ୍ତ କୋଠରୀ ପାଇଲେ। ସେ ତଳକୁ ଚାହିଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ଏହି ଘ-ଟଣାରେ ସେ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରି ଭିଡିଓ ସେୟାରିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକଟୋକରେ ଭିଡିଓରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ଭିଡିଓର ୧୩ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ରହିଛି।

ୟୁଜର୍ସ ଭୟଭୀତ:-

ମହିଳା ଜଣକ କାର୍ପେଟ କାଢ଼ିବା ପରେ ସେଠାରେ ଏକ କବାଟ ଦେଖିଲେ, ଯାହା ତଳେ ଏକ କୋଠରୀ ଥିଲା। ସେ ସେହି କବାଟ ଉଠାଇ ଦେଖିଲେ ସେଠାରେ ପାହାଚ ଥିଲା। ଭୟଭୀତ ଆବିଷ୍କାର ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କଲା।

ଯାଞ୍ଚ କରିନଥିଲେ:-

ଅନଫରଚୁନେଟ ଏକଜିଷ୍ଟେନ୍ସ ଦର୍ଶାଇଛି ଯେ, ସେ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସେ ଏକ ଦମ୍ପତିଙ୍କଠାରୁ ଘର କିଣିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଭିତରକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ସ୍ଥାନ କେବେ ଯାଞ୍ଚ କରିନଥିଲେ।

ଶସ୍ତାରେ ଘର ମିଳିଲା:-

ସେ କହିଥିଲେ, ‘ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଛୁ। ଯେଉଁ ଦମ୍ପତିଙ୍କଠାରୁ ଆମେ ଏହି ଘର ନେଇଥିଲୁ, ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ଏଠାରୁ ଚାଲିଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସେମାନେ ଆମକୁ ଶସ୍ତା ମୂଲ୍ୟରେ ଘର ବିକ୍ରି କରିଥିଲେ’।

ମହିଳା ଜଣକ କହିଲେ:-

ଭିଡିଓ ଆରମ୍ଭରେ ଏକ ଗୁପ୍ତ କବାଟ ଦେଖାଯାଏ। ଯାହା, ଖୋଲିବା ସମୟରେ, ତଳ କୋଠରୀ ଆଡ଼କୁ ବାଟ ଦେଖାଏ। ମହିଳା ଜଣକ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ହଠାତ୍ କାର୍ପେଟ୍ ଟାଣି ତଳେ ଥିବା ବେସମେଣ୍ଟ୍ ଦେଖିବ ଏବଂ ତୁମର ଏହା ଉପରେ କୌଣସି ଭରସା ନଥିବ’।

ସାଙ୍ଗମାନେ ହେଲେ ଭୟଭୀତ:-

ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୁଣୁଗୁଣୁ ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବା ପରେ ସେ ପାହାଚ ତଳକୁ ଯିବାକୁ ଅନିଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଫଲୋଆପ୍ ଭିଡିଓରେ ମହିଳା ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ବେସମେଣ୍ଟକୁ ଯିବାକୁ ସାହସ କରିଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, ଆମେ ସେଠାକୁ ଯାଉଥିଲୁ ଏବଂ ମୁଁ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରୁଥିଲି, କିନ୍ତୁ କିଛି ସ୍ୱର ତଳୁ ଆସୁଥିଲା, ଯାହାକୁ ଶୁଣି ମୋର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭୟ-ଭୀତ କରୁଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହୁଥିଲେ।

କୋଠରୀକୁ ଯାଇ କଣ ଦେଖିଲେ:-

ଶେଷରେ, ସେ ତଳ କୋଠରୀକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲେ ଯେ, କୋଠରୀରେ କିଛି ପୁରୁଣା ଆସବାବପତ୍ର ଏବଂ ଆବର୍ଜନା ପଡ଼ିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *