‘ପନଘଟ’ ଗୀତରେ ଏହି ଝିଅ ଜଣଙ୍କ କରିଲେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ, VIDEO ଦେଖି ଜାହ୍ନବୀ କପୂର ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ସିନେମା ‘ରୁହୀ(Roohi)’ ର ଗୋଟିଏ ଗୀତ ‘ପନଘଟ (Panghat)’ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଇ ହୋଇ ରହିଛି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାହ୍ନବୀ କପୂର, ଅଭିନେତା ରାଜକୁମାର ରାଓ ଏବଂ ବରୁଣ ଶର୍ମାଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ସିନେମା ‘ରୁହୀ’ ର ଗୋଟିଏ ଗୀତ ‘ପନଘଟ ‘ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଇ ହୋଇ ରହିଛି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଗୀତର କ୍ରେଜ ଝିଅମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଏତେ ବଢି ଯାଇଛି କି ଅନେକ ତ ଏହି ଗୀତ ଉପରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ନିଜ-ନିଜ ଭିଡିଓ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଅପଲୋଡ଼ କରିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି।

ଏହି କ୍ରମରେ ରିୟା ସିଂହ ଠାକୁରଙ୍କ ତରଫରୁ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯାଇଥିବା ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଧମାଲ କରି ଦେଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ରିୟା ନାମକ ଜଣେ ଝିଅ ‘ପନଘଟ’ ଗୀତରେ ଧମାକେଦାର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ରିୟାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଷ୍ଟେପ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ, ଏଥିପାଇଁ ତ ଏହି ବର୍ଷ ୧୦ମାର୍ଚ୍ଚକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୭ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ…

ଜଣା ଯାଉଛି, ଏହି ଗୀତରେ ଜାହ୍ନବୀ କପୂରଙ୍କ ଆକର୍ଷିତ ଅନ୍ଦାଜ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ପାଗଳ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଗୀତରେ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ସହିତ ବରୁଣ ଶର୍ମା ଏବଂ ରାଜକୁମାର ରାଓ ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତକୁ ସଚୀନ-ଜିଗର କମ୍ପୋଜ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲିରିକ୍ସ ଅମିତାଭ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଅଟେ। ସେଠାରେ, ଏହି ଗୀତକୁ ଦିବ୍ୟା କୁମାର, ଅସୀମ କୌର, ଜିଗର ସରୈୟା ଏବଂ ସଚୀନ ସଙ୍ଘବୀ ଗାଇଛନ୍ତି।

ଜଣା ଯାଉଛି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବେ ଏବଂ କେମିତି କାହାର ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଏ ଏହା ଜାଣିବା କଷ୍ଟକର ଅଟେ, କାରଣ ଏସବୁ କଥା ଇଣ୍ଟରନେଟ ୟୁଜର୍ସ ମାନଙ୍କ ହାତରେ ହିଁ ଥାଏ, ସେମାନଙ୍କୁ ଯାହା ଭଲ ଲାଗିଥାଏ, ତାକୁ ଭାଇରାଲ କରିବାରେ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ମଧ୍ୟ ସମୟ ଲାଗିନଥିଲା। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ବୋଲି ମନା ଯାଇଥାଏ, ଯାହା ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୈାଣସି ବରଦାନ ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ। ଏଠାରେ ଲୋକମାନେ ସହଜରେ ନିଜ ଦକ୍ଷତାକୁ ଦୁନିଆ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଆଜିର ସମୟରେ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ହେଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *