ରାତି ଡ୍ୟୁଟି ସମୟରେ, ଲେଡି ଡକ୍ଟର ରୋମାଞ୍ଚକ ନୃତ୍ୟ କରିଥିଲେ, ୯ ଦିନରେ ୧୩୦ ପ୍ରସବ କରି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥିଲେ ଦେଖନ୍ତି ଭିଡିଓ

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ। ଏହି ଭିଡିଓ ଲେଡି ଡାକ୍ତରଙ୍କର ଅଟେ। ଯିଏ ରାତି ଡ୍ୟୁଟି ସମୟରେ ଏକ ମଜାଳିଆ ନୃତ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।

ଡାକ୍ତରମାନେ କରୁଛନ୍ତି ନୃତ୍ୟ:-

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ। ଏହି ଭିଡିଓ ଲେଡି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅଟେ। ଯିଏ ରାତି ସିଫ୍ଟ ସମୟରେ ଏକ ମଜାଳିଆ ନୃତ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଏକ ଡାକ୍ତର ଏପରି ମଜାଳିଆ ନୃତ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିଦେବ। ଏହି ଭିଡିଓ ମାଙ୍ଗାଲୋରର, ଯେଉଁଠାରେ ୬ ଜଣ ସ୍ତ୍ରୀ ରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଜଷ୍ଟିନ ଟିମବର୍ଲେକର ସେ-କ୍ସି ବ୍ୟାକ ଗୀତରେ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ନୃତ୍ୟ କରି ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରେ ସେୟାର କଲେ ଡକ୍ଟର:-

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neelashma Singhel (@neelashmasinghel)

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବରିଷ୍ଠ ଡାକ୍ତର ଡ. ନୀଳାସ୍ମା ସିଙ୍ଗଲ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସମସ୍ତ ଡାକ୍ତର ରଙ୍ଗୀନ ସ୍କ୍ରବ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବେକରେ ଷ୍ଟେଥୋସ୍କୋପ୍ ଅଛି। ସମସ୍ତେ ଏକ ଗୋଲ ତିଆରି କରି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ନାଚୁଛନ୍ତି, କ୍ୟାମେରାକୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ୍ ଦେଖାଉଛନ୍ତି। ଡକ୍ଟର ସିଙ୍ଗଲ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ସ୍କ୍ରବ ପିନ୍ଧି ନାଚୁଛନ୍ତି। ସମସ୍ତ ଡାକ୍ତର ବହୁତ ଖୁସିରେ ନୃତ୍ୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଡକ୍ଟର ସିଙ୍ଗଲ ସବୁଠାରୁ ବରିଷ୍ଠ, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଜଣ ତାଙ୍କର ଜୁନିଅର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ ହେଉଛନ୍ତି ଇଂଟର୍ନ ଯିଏକି ତାଙ୍କ ସହ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ରଖାଯାଇଛି। ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୋ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ୍ ଇଣ୍ଟର୍ନସ୍’ ଏବଂ ‘ମୋର ପ୍ରିୟ ଜୁନିଅର୍ସ’।

ଲୋକମାନେ କଲେ ପ୍ରଶଂସା:-

ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାପସନରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଦଳ ମାତ୍ର ୯ ଦିନରେ ୧୩୦ ଟି ଡେଲିବରୀ କରିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓରେ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ଗ୍ରହଣ କରିସାରିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *