ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରେମ ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଦେଲା ଭୟାନକ ମୃତ୍ୟୁ, କାଟିଦେଲେ ଗଳା…

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଜବଲପୁର ପନାଗର କ୍ଷେତ୍ରର ମଛଲା ଗାଁରେ ବୁଧବାର ଦିନ ମିଳିଥିବା ମୁଣ୍ଡ କଟା ଶ-ବ ଘଟଣାର ଗୁରୁବାର ଦିନ ପୋ-ଲିସ ଖୁଲାସା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ପୋଲି-ସଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଏହି ହ-ତ୍ୟା ମୃତ-କଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହିଁ କରିଥିଲେ। ମୃତ-କଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଉଷା ମିଶ୍ର ଏହି ଜଘନ୍ୟ ହ-ତ୍ୟାକା-ଣ୍ଡକୁ ରୂପ ଦେବାପାଇଁ ୨ଲକ୍ଷର ସୁପାରୀ ଦେଇଥିଲେ।ଉଷା ଏହି ହ-ତ୍ୟାକା-ଣ୍ଡକୁ ରୂପ ଦେବାପାଇଁ ମୃତକଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମୋହରା କରିଥିଲେ।

୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ପୋ-ଲିସ କରିଲେ ହ-ତ୍ୟାକା-ଣ୍ଡର ଖୁଲାସା

ପୋଲି-ସଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଏହି ଅନ୍ଧ ହ-ତ୍ୟାକୁ ରୂପ ଦେବାପାଇଁ ମୃ-ତକ ନରେଶ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଉଷା ମିଶ୍ର ମୃତ-କଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅଖିଳେଶ ବିଶ୍ଵକର୍ମାଙ୍କୁ ଫୋନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ନରେଶଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ସୁପାରି ଦେଇଥିଲେ।ଉଷାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ହିଁ ଅଖିଳେଶ ଯୋଜନା ମୁତାବକ ଏହି ଘଟ-ଣାକୁ ରୂପ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପୋ-ଲିସ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଉଷାଙ୍କୁ କଠୋର ଭାବରେ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ ତ ସେ ସମସ୍ତ ରହସ୍ୟକୁ ଗାଳି ଦେଇଥିଲେ।ଉଷାଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ବିର-କ୍ତ କରୁଥିଲେ।ମ-ଦ ନି-ଶାରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ମା-ଡପି-ଟ କରୁଥିଲେ, ପରିଶେଷରେ ସେ ତାଙ୍କ ଠାରେ ବିର-କ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଉଷାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସ୍ବାମୀ ଥିଲେ ନରେଶ

ପୋଲି-ସଙ୍କ ମୁତାବକ ଉଷାଙ୍କର ନରେଶଙ୍କ ସହିତ ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା,ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଉଷା ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲରେ କାମ କରୁଥିଲେ ସେଠାରେ ମୃ-ତକ ନରେଶଙ୍କର ତାଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସାକ୍ଷାତ ପ୍ରେମରେ ବଦଳି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁଇଜଣ ନିଜ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରି ନେଇଥିଲେ।

ନରେଶଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିଲା ଉଷାଙ୍କ ନଜର

ଏମିତି ଜଣା ଯାଉଛି କି,ଉଷାଙ୍କ ନଜର ନରେଶଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଥିଲା, କାରଣ ଉଷାଙ୍କର ଠାରୁ କୈାଣସି ସନ୍ତାନ ନଥିଲା, ପରିଶେଷରେ ଉଷା ନରେଶଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ରଥମ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପୁଅର ନାମରେ ସମସ୍ତ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି କନେକ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ କହୁଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *