15 ବର୍ଷର ପିଲାଟି ଏସପିଙ୍କ ପାଖରେ ଅ-ଭିଯୋ-ଗ କରିଥିଲା ,ନିଜର ମା ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କୁ ବ-ଳି ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ

ତାମିଲନାଡୁର ଇରୋଡ଼ରେ 15 ବର୍ଷର ଏକ ପିଲା ପୋ-ଲି-ସ ପାଖରେ ଏକ ଅ-ଭିଯୋ-ଗରେ ନିଜ ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ କରିଛନ୍ତି । ପିଲାଟି ଅ-ଭିଯୋ-ଗରେ କହିଛି କି ତାଙ୍କ ମା ତାର ଏବଂ ତାର 8 ବର୍ଷର ସାନ ଭାଇର ବ-ଳି ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ପିଲାଟିର ବାପାଙ୍କ ନାମ ରାମଲିଙ୍ଗମ ଏବଂ ମାତାଙ୍କ ନାମ ରଞ୍ଜିତା ଅଟେ । କିଛି ଦିନ ତଳେ ରାମଲିଙ୍ଗମ ଇନ୍ଦୁମତି ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଦୁଇ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ରହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

Google

ରାମଳିଙ୍ଗମଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଧନଲକ୍ଷ୍ମୀ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ପିଲାଟି ଅ-ଭିଯୋ-ଗ କରିଛି କି ତାଙ୍କ ମା ରଞ୍ଜିତା ଏବଂ ଧନଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆ-ପତ୍ତି-ଜ-ନକ ଆଚରଣ କରୁଛନ୍ତି ଯେପରି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାହାଘର ହୋଇଯାଇଛି । ଏହାକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇଥିଲା । ପିଲାଟି ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛି କି ସେମାନେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଶିବ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବୋଲି ସମ୍ବୋଧନ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ ନକରିବାରୁ ରଞ୍ଜିତା ଦୁଇ ପୁତ୍ରଙ୍କୁ ହ-ଇରା-ଣ କରୁଛନ୍ତି ।

ପିଲାଟିର କହିବା ଅନୁସାରେ , ସେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରଞ୍ଜିତା ଏବଂ ଧନଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର କଥା ଶୁଣିଛି କି ସେମାନେ ତାର ଏବଂ ତାର ସାନ ଭାଇର ବ-ଳି ଦେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି । ସେଠି ପାଇଁ ପିଲାଟି ତାର ସାନଭାଇ ସହ ନିଜ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ଘରକୁ ପଳାଇ ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ପୂରା ଏପିସୋଡରେ ପିଲାମାନଙ୍କର ପିତା ରାମଲିଙ୍ଗମ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ଇନ୍ଦୁମତି ନୀ-ର-ବ ରହିଛନ୍ତି ।

Google

ଜେଜେବାପାଙ୍କ ସହ ଉଭୟ ଭାଇ ମିଶି ଇରୋଡ଼ର ଏସପି ଥାଙ୍ଗଦୁରାଇଙ୍କ ନିକଟରେ ଅ-ଭିଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ । ତାହା ସହ ପିଲାମାନଙ୍କ ଜୀବନକୁ ରଞ୍ଜିତା ଏବଂ ଧନଲକ୍ଷ୍ମୀଠାରୁ ବି-ପ-ଦ ଅଛି ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ । ଏସପି ଥାଙ୍ଗଦୁରାଇଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଅ-ଭିଯୋ-ଗର ନିରୀକ୍ଷଣ ପାଇଁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନକୁ ପଠାଯାଇଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *