ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ ରେ ପଶିଲା ଜୋକ , ତା ପରେ ହେଲା କିଛି ଏମିତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କରିଦେବା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଇବା ର ମଜା କିଛି ଅଲଗା । ଥଣ୍ଡା ଥଣ୍ଡା ପାଣି ଗାଧୋଇ ସାରିବା ପରେ ସବୁ ଥକ୍କା ପଳାଇଯାଏ । କିନ୍ତୁ ବେଳେ ବେଳେ ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଥାଏ ଯାହା ଆମକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦେଇଥାଏ । ଏବେ ଥରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି କଥା ଭାବନ୍ତୁ ଯିଏ ମଜାରେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ପୋଖରୀ କୁ ଯାଇଥିବ ସେତେବେଳେ ତା’ର ଶରୀରରେ ରେ ରକ୍ତ ଶୋଷୁଥିବା କୀଟ ପଶିଯିବ ।

<p>ये खौफनाक मामला कंबोडिया से सामने आया। यहां रहने वाले एक शख्स को तालाब में नहाना महंगा पड़ गया।&nbsp;<br /> &nbsp;</p>

କଷ୍ଟରେ ଚିଲାଉ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଯେତେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲ ପହଞ୍ଚେ ଜୋକ ତା ଶରୀରରୁ ସବୁ ରକ୍ତ ଶୋଷି ନେଇଥିବ । ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ଡାକ୍ତର ତା’ର ଶରୀରରୁ ଜୋକ କୁ ବାହାର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେଲେ । ବାହାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଲମ୍ବା ବାଡି ରେ ଡାକ୍ତର ଜୋକ କୁ ପ୍ରଥମେ ମାରିଲେ । ତାପରେ ଯାଇ ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ର ଚମଡା କୁ ଛାଡ଼ିଲା । ଗୋଟେ ଜୋକ ତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ କରି ଦେଇଥିଲା ।

ଏହି ଭଳି ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରା ମାମଲା କଂବୋଡିୟା ରେ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଏକ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଇବା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଥିଲା ।

<p>कंबोडिया के सर्जन्स ने शख्स के मूत्राशय से एक बड़ा सा जोंक निकाला। ये जोंक शख्स की बॉडी में तब घुस गया जब वो तालाब में नहाने गया था।&nbsp;<br /> &nbsp;</p>

କଂବୋଡିୟା ର ସର୍ଜରୀ ଡାକ୍ତର ବ୍ୟକ୍ତିର ମୂତ୍ରାଶୟ ରୁ ଏକ ବଡ଼ ଜୋକ ବାହାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଜୋକ ବ୍ୟକ୍ତି ର ଶରୀର ରେ ପଡ଼ିଥିଲା ଯେବେ ସେ ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଉଥିଲେ ।

<p>डॉक्टर्स ने उसके प्राइवेट पार्ट में कैमेरा डाला ताकि पता चले कि शख्स को दर्द क्यों हो रहा है। लेकिन तभी उनकी आंख फ़टी रह गई। अंदर बड़ा सा जोंक चिपका हुआ था।&nbsp;<br /> &nbsp;</p>

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପରିଚୟ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ କଂବୋଡିୟା ର ରାଜଧାନୀ ଫନୋଂ ପେହ୍ନ ରେ ୨୨ ଜୁନ ରେ ଆଡ଼ମିଶନ କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ପରିସ୍ରା କରିବାରେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା ।

ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କର ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ ରେ କ୍ୟାମେରା ପକାଇଲେ ଯାହା ଫଳରେ ଜଣା ପଡ଼ିଲା କି ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ କାହିଁକି କଷ୍ଟ ହେଉଛି । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ବଡ ଜୋକ ଲାଗିଥିବାର ଦେଖିଲେ ।

<p>जब डॉक्टर्स ने उससे पूछा तो पता चला कि वो बिना कपड़ों के तालाब में नहाने गया था। उसी दौरान शख्स के प्राइवेट पार्ट में जोंक घुस गया।&nbsp;</p>

ଯେବେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ତେବେ ଜଣା ପଡ଼ିଲା କି ସେ ବିନା କପଡା ରେ ପୋଖରୀ ରେ ଗାଧୋଉଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ ରେ ଜୋକ ପଶିଥିଲା । ଡାକ୍ତର ଙ୍କ କହିବା କଥା କି ଯେବେ ଜୋକ ତାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ପଶିଥିଲା ସେତେବେଳେ ତା’ର ଆକାର ଛୋଟ ଥିଲା । ଭିତରକୁ ଯାଇ ରକ୍ତ ପିଇ ସେ ବଡ ହୋଇଯାଇଛି ।

<p>डॉक्टर्स का कहना है कि जब जोंक उसकी बॉडी में घुसा होगा, तब उसका साइज छोटा था। अंदर जाकर खून चूसकर वो इतना बड़ा हो गया था।&nbsp;<br /> &nbsp;</p>

ଡାକ୍ତର ବହୁତ କଷ୍ଟ ରେ ବ୍ୟକ୍ତି ର ଶରୀରରୁ ଜୋକ କୁ ବାହାର କରିଲେ । ତାହାକୁ ବାହାର କରିବା ଆଗରୁ ଡାକ୍ତର ପ୍ରଥମେ ତାକୁ ମାରିଲେ ତ ପରେ ଯାଇ ଜୋକ କୁ ବାହାର କରାଯାଇପାରିଲା । ଏହି ଖବର ପରେ ବିନା ଅନ୍ତବସ୍ତ୍ର ରେ ପୋଖରୀ କୁ ଯିବାକୁ ବାରଣ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି କି ଏହି ସମୟ ଜୋକ ଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଅଟେ । ଏହି ସମୟରେ ବହୁତ ସାବଧାନ ରହିବା ଜରୁରୀ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *