Madhuri Dixitଙ୍କ ସହିତ Hritik Roshan ‘ଘୁଙ୍ଘଟେ ମେ ଚନ୍ଦା’ ଗୀତରେ କଲେ ଷ୍ଟେଜ ଭାଙ୍ଗିବା ଭଳି ଡ୍ୟାନ୍ସ, ଦେଖନ୍ତୁ Video

ବଲିଉଡର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ କ୍ବୀନ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତ ଏବଂ ବେ-ଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଏକ୍ଟର ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟର ଦୁନିଆ ଦିୱାନା ଅଟେ। ଏହି ଦୁଇଜଣ ଯେତେବେଳେ ବି କୈାଣସି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେ-ଜକୁ ଆସନ୍ତି, ତ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୃଦୟର ସ୍ପନ୍ଦନ ବଢି ଯାଇଥାଏ। ସେହିପରି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତ ଅଲଗା-ଅଲଗା ନୁହେଁ ବରଂ ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ସାଥିହୋଇ ଷ୍ଟେ-ଜ ଭାଙ୍ଗିବା ଭଳି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି।

ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତ ଏବଂ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ସାଥିହୋଇ ସିନେମା ‘କୋୟଲା(Koyla)’ର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତ ‘ଘୁଙ୍ଗଟ ମେ ଚନ୍ଦା(Ghoongte Mein Chanda)’ରେ ବହୁତ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତ ବାସ୍ତବରେ ଶାହାଋଖ ଖାନ ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତଙ୍କ ଉପରେ ରଚନା କରା ଯାଇଥିଲା। ସେହି, ଷ୍ଟେ-ଜ ଉପରେ ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେ-ପରୁ ନେଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଦୁଇ କଳାକାର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୃଦୟ ଉପରେ ଛୁରୀ ଚଲାଇ ଥିଲେ।

ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ମାଧୁରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧିର ଫଳାଫଳ ହେଉଛି କି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳି ସାରିଛି। ଏହା ସହିତ ଫ୍ୟାନ୍ସ କମେଣ୍ଟ ସେକସନରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ବେ-ଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନ୍ସର ବୋଲି ମନା ଯାଇଥାଏ, ତ ସେହି ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତ ମଧ୍ୟ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ କ୍ବୀନର ଆଖ୍ୟାରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି।

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର କଥା କହିବା ତ, ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ସିନେମା ‘ଫାଇଟର’ରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ ସାଥିରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ହେବ ଯେତେବେଳେ ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ଦୀପିକା ସାଥିହୋଇ କୈାଣସି ସିନେମାର ଅଂଶ ହେବେ। ସେହି, ଅଭିନେତା ନିଜ ‘କୃଷ’ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜର ଅଲଗା ସିନେମାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଜବରଦସ୍ତ ଖବର ପାଲଟିଛନ୍ତି। ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତଙ୍କ କଥା କହିବା ତ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିୟାଲିଟୀ ଶୋ ‘ଝଲକ ଦିଖଲା ଜା’ ର ଚତୁର୍ଥ ସିଜନ ଏବଂ ‘ସୋ ୟୁ ଥିଙ୍କ ୟୁ କ୍ୟାନ ଡ୍ୟାନ୍ସ’ ଏବଂ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦିୱାନେର ଦୁଇଟି ସିଜନକୁ ଜଜ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇ ସାରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *