ସଲମାନ ଖାନ ବିବାହ ବିଷୟରେ କରିଲେ ଖୁଲାସା, କହିଲେ- ମୁଁ ସେଇ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବି ଯିଏ..

ବଲିଉଡ ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟି ଯାହାଙ୍କୁ କି ବିବାହ ବିଷୟରେ ସବୁବେଳେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଉଛି। ସଲମାନ ଫିଲ୍ମ “ମେନେ ପ୍ୟାର କିୟା” ସହିତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ସର୍ବଦା ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନାରେ ଥିଲେ, ବିଶେଷ କରି ଅନ୍ୟ ତାରକାମାନଙ୍କ ସହିତ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନେକ ଥର ଭାବିଥିଲେ ଯେ ସଲମାନ ବିବାହ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତା ସର୍ବଦା ହାର ମାନିବା ପରି କହିଥଲେ।

ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପତ୍ରିକା (୧୯୯୦)କୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସଲମାନ ଖାନ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଥିଲେ। ଏଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଜୀବନରେ ସେ କିପରି ଝିଅ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କେଉଁ ପ୍ରକାର ଝିଅ ଖୋଜୁଛନ୍ତି। ସଲମାନ ଖାନ କହିଥିଲେ, ମୁଁ ମୋ ଭଳି ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସେହି ଜିନିଷ ଦେଇପାରେ ଯାହା ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଘରେ ନାହିଁ।ଏହା ହେଉଛି ସେତେବେଳର କଥା ଯେତେବେଳେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ନାମ ସଂଗୀତା ବିଜଲାନିଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲା ଏବଂ ସେ ସଂଗୀତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କଥା ହେଉଥିଲେ।

ଏହା ଜଣା ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ରାଧେ: ୟୋର୍ ମୋଷ୍ଟ୍ ୱାଣ୍ଟେଡ ଭାଇ’ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଇଦ୍ ଅବସରରେ ଏହା ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସଲମାନ ଖାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆନାସ୍ତା: ଦି ଫାଇନାଲ ଟ୍ରୁଥ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *