ବାପା କଲା ନିଜ ପୁଅର ହତ୍ୟା , ବୋହୂ କହିଲେ ଶ୍ୱଶୁର ମୋ ସହିତ ଖରାପ କାମ କରୁଥିଲେ, ସ୍ୱାମୀ ବିରୋଧ କରିବାରୁ କଲେ ତାଙ୍କର ଏପରି ଅବସ୍ଥା

ଜଣେ ବାପା ନିଜ ପୁଅକୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଛି। ବୋହୂର ଅଭିଯୋଗ ଏୟା ଯେ ତାଙ୍କ ଶଶୁର ବୋହୂ ସହ ଖରାପ କାମ କରୁଥିଲେ। ଏହି କଥା ଯେତେବେଳେ ପୁଅକୁ ଜଣା ପଡିଲା, ସେ ସେତେବେଳେ ନିଜ ବାପାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଶ୍ୱଶୁର ଅପରାଧ କରିବସିଥିଲେ। ଏଥି ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପିତା ଏହି ଘଟଣା ପରଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ମଜୋଲା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ହନୁମାନ ନଗରରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା।

ଡ୍ୟୁଟିରୁ ଫେରିଥିବା ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ କଳାକାରନାମା ଶୁଣାଇଥିଲେ

ହନୁମାନ ନଗରର ବାସିନ୍ଦା ବୀରେନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଥମେ ନିଜ ବୋହୂଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ। ପରେ ବଳାତ୍କାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ବୋହୂ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କଲେ, ଶ୍ୱଶୁର ତାଙ୍କ ବୋହୂକୁ ଏକ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇ ଚୁପ୍ ରହିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ବୋହୂ ପୁରା କଥା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦୁସ୍ୟନ୍ତଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯିଏ ଡ୍ୟୁଟିରୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ।

ପୁଅ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ହେଲା ଗୁଳିମାଡ଼

ପୁଅ ଡ୍ୟୁଟିରୁ ଫେରି, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ପୁରା କାହାଣୀ ଶୁଣିବା ପରେ, ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ ଏହି ଘଟଣାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ ପୁଅକୁ ଚୁପ୍ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ଯଦି ପିତା ତାଙ୍କ କଥାରୁ ନିବୃତ୍ତ ନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ପୁଅ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ନେବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ବାପା ତାଙ୍କ ଲାଇସେନ୍ସପ୍ରାପ୍ତ ରିଭଲଭରକୁ ପୁଅର ଛାତିରେ ଗୁଳି କରି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ପୋଲିସ କହିଥିଲା ଏହି କଥା

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଆହତ ଦୁସ୍ୟନ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ମୁରଦାବାଦ୍ ଏସପି ସିଟି ଅମିତ ଆନନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ସେହି ଆଧାରରେ ଏକ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *