ଦୂରରୁ ଦୌଡ଼ିଦୌଡ଼ି ଆସିଲା ବତକ ଏବଂ ପୁଣି ଏହିପରି କରିଥିଲା ଜୋରଦାର ହ-ମ-ଲା, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ହସି ହସି ଗାଡିବେ- ଦେଖନ୍ତୁ video

ପଶୁ-ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର କିଛି ଭିଡିଓ ଯେଉଁଠାରେ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ହୋଇଥାଏ, ସେଠାରେ କିଛିଙ୍କୁ ଦେଖି ନିଶ୍ଵାସ ଅଟକି ଯାଇଥାଏ। ଏହି କାରଣରୁ ଏମାନଙ୍କ କ୍ଲିପ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଭାଇରାଲ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ ଏମିତି ହିଁ ଗୋଟିଏ ବତକର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ରହିଛି। ଏହା କହିବାଟା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ କି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ପଶୁପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର କଣ୍ଟେଣ୍ଟକୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଥିବା କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ଅଟେ। ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ବନ୍ୟଜୀବନ ଉପରେ ଆଗ୍ରହ ରଖୁଥିବା ଲୋକମାନେ ତ ଘଣ୍ଟାଘଣ୍ଟା ନିଜର ସମୟ ଜଙ୍ଗଲରେ ହିଁ ବିତେଇ ଥାନ୍ତି ଯାହାଦ୍ଵାରା ଗୋଟିଏ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ଏବଂ କମାଲ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ ମିଳି ପାରିବ।

ପଶୁ-ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର କିଛି ଭିଡିଓ ଯେଉଁଠାରେ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ହୋଇଥାଏ, ସେଠାରେ କିଛିଙ୍କୁ ଦେଖି ନିଶ୍ଵାସ ଅଟକି ଯାଇଥାଏ। ଏହି କାରଣରୁ ଏମାନଙ୍କ କ୍ଲିପ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଭାଇରାଲ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ ଏମିତି ହିଁ ଗୋଟିଏ ବତକର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ରହିଯିବେ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @animal.plan3t

ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଗୋଟିଏ ବତକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ଜୋରରେ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଆସୁଛି। ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଏମିତି ଲାଗୁଛି କି ଯେମିତି ପକ୍ଷୀଟିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁତ ଜୋରରେ ରା-ଗ ରହିଛି! ସେ ଦୌଡ଼ିଦୌଡ଼ି ଆସିଥାଏ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଦ ଉପରେ ଜୋରରେ ହ-ମ-ଲା କରିଥାଏ। ଆପଣଙ୍କୁ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ଏହି ଭିଡିଓକୁ animal.plan3t ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜର ଶେୟାର କରାଯାଇଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ୟୁଜର ଭିଡିଓ ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି କି ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା। ସେଠାରେ ଅନ୍ୟଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଏହା ସବୁଠାରୁ ଭଲ କଥା ଅଟେ ଯାହା ମୁଁ ଏହି ବର୍ଷ ଦେଖିଛି, ଅଦ୍ଭୁତ! ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅନେକ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅଲଗା-ଅଲଗା ଅନ୍ଦାଜରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *