‘ଅଧିକ ସେ-କ୍ସରେ ସ୍ୱାମୀ ଜୀବନ ନେଇ ନେବେ’, ସ୍ତ୍ରୀ ଜଜଙ୍କୁ କହିଲେ, ମାଗିଲେ ଛାଡ଼ପତ୍ର

ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଅଧିକ ସେକ୍ସ ଅଭ୍ୟାସରେ ଏତେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି କି ସେ କୋର୍ଟ ଆଡ଼କୁ ମନୋଭାବ କରିଛନ୍ତି। ସ୍ତ୍ରୀ କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତି ଅବସ୍ଥାରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦରକାର।

ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ହରକତରେ ଏତେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଆଡ଼କୁ ମନୋଭାବ କରିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବାହାଘରକୁ ୧୪ବର୍ଷ ହୋଇ ସାରିଛି। ତିନିଜଣ ଛୁଆ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଚାହୁଁଛନ୍ତି।ଏହି ଘଟଣା ନାଇଜେରିଆର ଅଟେ। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି କି ସ୍ବାମୀଙ୍କର ଅଧିକ ସେକ୍ସର ଅଭ୍ୟାସ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇନେବ।

Premium Times Nigeria ମୁତାବକ, ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନାମ ଓଲମିଡ ଲବାଲ ଅଟେ।ସେ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୭ଜାନୁଆରୀରେ ମୋପୋ, ଇବଦାନରେ ଉପସ୍ଥିତ କଷ୍ଟମରୀ କୋର୍ଟ ଆଡ଼କୁ ମନୋଭାବ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଠାରେ ସେ କୋର୍ଟରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।ଆବେଦନକାରୀ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନାମ ସହିଦ ଲବାଲ ଅଟେ। ବାସ୍ତବରେ, ମହିଳା ଜଣଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଅଧିକ ସେକ୍ସ କରୁଛନ୍ତି।ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦରକାର।

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ ପତ୍ରରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି କି ସ୍ବାମୀ ମଦ ମଧ୍ୟ ପିଉଛନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କୋର୍ଟରେ କହିଥିଲେ, ‘ବାହାଘରକୁ ୧୪ବର୍ଷ ବିତି ସାରିଛି, କିନ୍ତୁ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଠାରେ ମାନବତା ନାମକ ଜିନିଷ ନାହିଁ।’ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି କି ସେ ସବୁବେଳେ ବିଅର ହିଁ ପିଇବାକୁ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ନିଶାରେ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଜବରଦସ୍ତି କରିଥାନ୍ତି।ଏସବୁଥିରେ ସେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ସାରିଲେଣି।

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଛି କି ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ଲୈଟକୁ ଆସିବା ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତୁ। ସେଠାରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କୋର୍ଟ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ଆରୋପୀ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଦେଉନାହାନ୍ତି।

ଆରୋପୀ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ କଣ କହିଛନ୍ତି

ସେଠାରେ ବୃତ୍ତିରେ ଫେଶନ ଡିଜାଇନର ଆରୋପୀ ସ୍ବାମୀ ସହିଦ ଲବାଲ ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି, ‘ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ମଦ ପିଇବା ଛାଡି ଦେଇଛି, ମୁଁ ନିଜ ଛୁଆଙ୍କ ଦେଖାଶୁଣା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଟେ।’ ଏହି ଘଟଣାରେ କୋର୍ଟର ପ୍ରେସିଡେଣ୍ଟ S.M. Akintayo ଏହି ଘଟଣାକୁ ପରିଶେଷରେ ୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟାଳି ଦେଇଛନ୍ତି।ସେ କପଲଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଦୁଇଜଣ ଶାନ୍ତି ବନେଇ ରଖନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *