ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ :ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଦେସୀ ଯୁଗାଡ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଇଁଲେ ଗାଇ କ୍ଷୀର, ଏମିତି କେବଳ ଭାରତରେ ସମ୍ଭବ

ଯୁଗାଡର ଗୋଟିଏ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ଗାଇର ଦୁଧ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ଦେସୀ ଯୁଗାଡର ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତିି। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି।

ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ କ୍ଷୀର ପାଇଁ ଗାଇ-ମଇଁଷିର ପାଳନ କରିଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଅଳ୍ପବହୁତେ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାର ମୂଲ୍ୟ ଜଣାଥାଏ କାରଣ ଯଦି ସେମାନଙ୍କ ଛୁଆର କିଛି ହୋଇଯାଏ ତାହେଲେ ସେ କ୍ଷୀର ଦେବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥାଏ। ଯେଉଁଠାରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏଥିପାଇଁ ଟୀକାର ସାହାର ନେଇଥାନ୍ତି ତ ସେଠାରେ ଅନେକ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ, ଯେଉଁମାନେ ଯୁଗାଡ ମାଧ୍ୟମରେ ଗାଇ-ମଇଁଷିର ଦୁଧ ବାହାର କରିଥାନ୍ତି। ବର୍ତମାନ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଯୁଗାଡର ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯିବେ।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଜଣେ ମହିଳା ଗାଇର କ୍ଷୀର ବାହାର କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ପିଲାକୁ ଗାଇର ବାଛୁରୀ ପରି ହିଁ ବସେଇ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ଗାଇ ମଧ୍ୟ ସେହି ପିଲାକୁ ନିଜ ବାଛୁରୀ ଭାବି ତାକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ। ସେହି ସମୟରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଆରାମରେ କ୍ଷୀର ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ କ୍ଷୀର ବାହାର କରିବାର ଏହି ଦେସୀ ଯୁଗାଡ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି।

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଯୁଗାଡର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟୁଇଟରରେ @rakeshbhatialw ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଦ୍ଵାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି।ଯାହା ସହିତ ସେ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଟେକ୍ନିକ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ବାହାରକୁ ଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ…! ଏହି କ୍ୟାପଶନ ମୁତାବକ ଏହି ଭିଡିଓ ରାଜସ୍ଥାନର ଅଟେ।ଖବର ଲେଖା ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ 8.5ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁଜ ମିଳିସାରିଛି।ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅନେକ ୟୁଜର ଏହି ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ଜଣେ ୟୁଜର ଭିଡିଓ ଉପରେ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଟେକ୍ନିକର ଖୋଜ କରିବା ବାଲା ବାସ୍ତବରେ ନ୍ୟୁଟନଙ୍କୁ ଫିଜିକ୍ସ ପଢ଼ାଉଥିବ।’ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଗାଇକୁ ବୋକା ବନେଇ ତାର ଦୁଧ ବାହାର କରାଯାଉଛି।’ଜଣେ ଅନ୍ୟ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କ୍ଷୀର ବାହାର କରିବାର ଏହି ଦେସୀ ଯୁଗାଡ ବାସ୍ତବରେ ଅତୁଳନୀୟ ଅଟେ।’ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅନେକ ୟୁଜର ଏହା ଉପରେ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *